Objednávky

06.03.2020

obrázek

Pro zjednodušení procesu objednávky nových tlumičů jsme vytvořili šablonu objednávky, dostupnou v sekci webu "ke stažení". S každou novou objednávkou tedy prosíme o vyplnění tohoto formuláře, kde by měly být uvedené důležíté informace pro správný návrh, výrobu a dodání Vašeho podvozku. Je to jednoduché - vyplníte informace, kliknete na tlačítko tisku pdf, to jen uložíte a připojíte k e-mailu s objednávkou :)

Další věc se týká objednávek servisu, repasí nebo oprav tlumičů. V tomto případě musí být v balíku s tlumiči přiložen dopis se jménem, adresou a požadavkem, co má být s tlumiči provedeno. Samozřejmě je lepší ještě předem poslat e-mail s tím, že budete posílat podvozek na repasi. Každopádně balíky bez dopisu a jakékoliv informace nemůžeme zpracovat, bez objednávky jednoduše nemůžeme nic provádět.

Celý článek »

Firma Protlum se zabývá zakázkovou výrobou tlumičů pérování, které jsou určeny především pro automobilové závody, ale také čtyřkolky, sněžné skútry, sportovní vozy, retro vozy i prototypy. Na základě zadaných parametrů jsme schopni vyrobit tlumiče prakticky na jakékoliv vozidlo.

 

Motto: „Chceme vítězit s našimi zákazníky,
staňte se jimi i Vy…"

Jindřich Křístek
majitel firmy